Българска атомна подводница някаде из Атлантическия океан.
Един заспал на пулта за ядрените ракети. Тича капитана и почва да му крещи:
- Петров ти ли натисна копчето бе, Петров????
- Аз без да искам господин капитан!
- Как можа бе, Петров, как можа!!! Ха сега ела да изтриеш Испания от картата!!!
Проф. Овчаров: Северна Македония не иска да влиза в ЕС, това са маневри
Vili768 прегледа0 коментара
"Северна Македония не желае да влиза в ЕС, това са маневри от тяхна страна". Това коментира в Кърджали проф. Николай Овчаров, който е съпредседател на Научния кръг "За Македония". Думите му са по повод годишния доклад на Европарламента, гледан днес за напредъка на западната ни съседка по пътя й към съюза.
Коментари (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!