3 прилепа решили да се състезават кои ще изпие наи много кръв.Отива първия,връща се след половин час и другите го питат:
-Кажи сега-колко кръв успя да изпиеш?
-Виждате ли го еи оня човек там?
-Виждаме го...
-Ами всичката кръв му изпих!
Отива втория.Връща се след 1 час.
-Кажи сега-колко кръв успя да изпиеш?
-Виждате ли го еи оня вол там?
-Виждаме го...
-Ами всичката кръв му изпих!
Отива последния...връща се след 10 минути целия окървавен...
-Ееее...ти маи наи много кръв си изпил...кажи колко?
-Виждате ли го еи онова дърво там?
-Виждаме го...
-Е,аз не го видях!
Компрометирани релси на детската железница в Кърджали съкратиха значително курса по линията
Vili1,030 прегледа0 коментара
Компрометирани релси на детската железница в Кърджали съкратиха значително курса по линията. В момента влакчето се движи само по безопасната част от трасето.
Коментари (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!