Три медала завоюваха състезателите на „Арда бокс“ на Републиканското първенство в Благоевград
Vili
1,170 прегледа
0 коментара
Три медала завоюваха състезателите на „Арда бокс“ на Републиканското първенство в Благоевград. Две от отличията завоюваха дебютанти.
23.04.2026
625 прег.
23.04.2026
524 прег.
23.04.2026
515 прег.
22.04.2026
866 прег.
22.04.2026
403 прег.
22.04.2026
391 прег.
22.04.2026
501 прег.
21.04.2026
865 прег.
Коментари (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!