Седят трима в една лодка и ловят риба. Единият поглежда замечтано слънцето и въздъхва:
-Слънцето залязва.
Вторият поглежда хоризонта и допълва:
-Откога не съм виждал такъв красив залез.
Третият без да продума ги бута във водата. Те изплуват и плюейки вода го питат:
-Защо?!?
-Първия за офтопик, втория за флууд.
-Кретен, ти полудя ли бе!
"Модераторът" спокойно взима едно гребло и ги прасва по главите:
-За обида - бан!
Спасителна служба - Смолян: Туристите масово тръгват неподготвени в планината
Vili1,634 прегледа0 коментара
Спасителна служба - Смолян и доброволческият отряд към нея са в готовност за старта на новия туристически сезон в региона. Според анализите 90 процента от пострадалите сами предизвикват ситуациите, в които се налага намесата и на спасители.
Коментари (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!