Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

В Деня на българската конституция ученици от ФСГ в Хасково облякоха черни тоги

Vili 2,129 прегледа 0 коментара
Ученици от Финансово-стопанската гимназия в Хасково влязоха в ролята на председател на Районния съд. Инициативата е традиционна и има за цел да обогати познанията на младите относно статута, структурата и функциите на съдебната власт в Република България.

Коментари (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!

Още от категорията