Две блондинки си говорят на висок глас в едно кафене обсъждайки културни теми. Едната пита:
- Миличка, ти гледала ли си "Титаник"?
- О, да! Даже няколко пъти!
- Коя сцена ти хареса най-много?
- Оная, дето бяха на кораба.
Автоинструктори от Смолян се готвят за протест заради новите правила
Vili2,244 прегледа0 коментара
Автоинструктори от Смолян и региона се готвят да се включат в общонационален протест на гилдията. Недоволството им е провокирано от измененията при провеждането на шофьорските курсове, които се очаква да се въведат този месец.
Коментари (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!