Два скелета решили да покарат кола.Единия тъкмо се качил и изкочил от колата,върнал се в гробищата и след малко се вмъкнал от ново в колата с надгробния си камък под мишницата.Другият скелет учудено го попитал:
-За какво ти е този камък?
-Без документи не шофирам!
Показаха за първи път в Хасково "Благодарствено писмо" до Капитан Петко Войвода
Vili3,339 прегледа0 коментара
На официална церемония в Регионалния исторически музей в Хасково за първи път показаха „Благодарствено писмо“ до Капитан Петко Войвода от хасковски кметове. Всеки, който желае, може да види документа до 19 декември в зала „Възраждане“.
Коментари (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!