Бойко Борисов отишъл в едно селце да види как живее народа. Събрали се около него местните жители.
- Разказвайте, как са нещата при вас? - казва ББ.
Една баба:
- Ми как да са?! Всичко поскъпва, пенсиите мизерни.
- Не се притеснявайте, бабо. Скоро ние с вас ще живеем добре.
Бабата:
- Предложение ли ми правите?
Заради горещините отново започнаха да раздават безплатна минерална вода в Димитровград
Vili7,973 прегледа0 коментара
Оранжев код за опасно високи температури е обявен за пореден ден в цялата страна. В Хасковска област максималните температури са между 38 и 40 градуса. Специалистите препоръчват да се пият повече течности и да не се излиза в най-горещите часове. Как борят жегата в Димитровград.
Коментари (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!