Като гледам колко си вършат работата полицаите, си мисля, че отдавна са почнали с пушенето...
-----
Обява в jobs.bg:
МВР наема непушачи...
-----
Пушат полицаите под кабинета на Миков. Докладват на министъра:
- Стотици колеги пушат долу!
- Щом пушат, значи имат пари...
Община Смолян раздава торби и кантари на домакинствата, за да си теглят боклука
Vili2,972 прегледа0 коментара
От началото на юли Община Смолян раздава торби и кантари на домакинства, администрации и предприятия, за да си теглят количеството битови отпадъци. Теренното проучване е във връзка с въвеждането на нов начин за определяне на такса смет.
Коментари (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!