Блондинка, брюнетка и червенокоса разговарят с барман.
Брюнетката:
- Барман, за мен Б и К!
Бармана:
- Какво е Б и К?
Брюнетката:
- Бърбън и Кола!
Червенокосата:
- За мен Д и Т!
Барманът:
- Какво е Д и Т?
Червенокоста:
- Джин и Тоник!
Блондинката:
- За мен 15!
Барманът:
- Какво е 15?
Блондинката:
- 7 и 7!!!
Общински съветници предлагат Паметника на Съветската армия да бъде преместен в Димитровград
Vili5,399 прегледа0 коментара
Паметникът на Съветската армия да бъде преместен в Димитровград. За това настояват в своя декларация група общински съветници. Според тях мястото на този монумент е в изградения по времето на социализма град. Според местната управа обаче в общината няма място за това произведение на изкуството.
Коментари (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!