Двама министри излизат от сградата на Народното събрание и виждат един просяк на ъгъла. По-младият, вишист от Лондон, е за първи ден на работа и пита по-възрастния:
- Колега, имате ли представа защо този човек седи там така с протегната ръка? - пита неразбиращ.
- Не знам! - отговорил също неразбиращ другият. - И аз се чудя. От осем години работя в МС и той все тука седи и чака.
Досегашният наемател на паркингите в Хасково - Емил Михайлов ги спечели отново
Vili4,817 прегледа2 коментара
Новият наемател на паркингите в Хасково е Емил Михайлов. Той е шеф и на „Ем Комфорт“, досегашния стопанин на двата паркинга - до комплекс „21 век“ и хотел „Аида“. Това стана факт днес след търг в кметството, който продължи над 2 часа. Фирмата на Михайлов - „ЕНЗ ГРУП“ ще трябва да плати близо 4,5 милиона лева наем на общината за десет години.
36000 на месец наем ,голямо пране на пари пада ,благодарение на кмета ...
ИВАН
НАЛИ НАРОДА СЕ ПРОДАДЕ ЗА 50 ЛЕВА И КЕБАБЧЕТА,СЕГА ЩЕ ДУХА СУПАТА.СЪГРАЖДАНИ ,ДОКЪТО СПИМ ТЕ КУМУНДРЕТАТА ОКРАДОХА И ПРОДЪЛЖАВАТ ДА КРЪДЪТ НАРОДА.БУДАЛА НАРОД И ВЪРЗАНО КУЧЕ ГО ХАПЕ....
Коментари (2)