Братче и сестриче се карат за последния бонбон от кутията. Майката казва на момченцето:
— Защо не отстъпиш на сестра си? По-умният винаги отстъпва.
— Да не съм толкова глупав – да съм по-умен?
В студиото гостува Илиана Смилянова. Тя е филолог, таролог и терапевт с цветята на Бах. Ще говорим за това какво ни се случва днес, защо ни връхлита и как да го осмислим, за да го преживеем по най-хармоничен начин.
Коментари (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!