Отишла една жена на психоаналитик, а той й казал:
- Събличайте се... - съблякла се.
- Лягайте... - Легнала.
Той я изчукал, станал, закопчал си панталона:
- Добре, разрешихме моите пpоблеми, сега давайте вашите...
А, защо има само мобилни измерватели, от време на време, когато се знае, че ще се провеждат измервания?! Защо няма стационарни измерватели разположени директно на комините или в близост, които да отчитат всяка секунда и да алармират при нужда?! Толкова ли е сложно и скъпо? Правят народа на овце. Боли ги оная работа, че хората в Дград се обгазяват. Дано всички отрови се стоварят директно в дома на тези, които само се правят, че им пука, по един или друг начин. Нямат срама! Да се махат тотално теца и неохима. Недостатъците им са много повече от предимствата. Давали работа на 5000 души, а тровят 5 пъти повече, включително и работещите.
Коментари (1)