Заекът влиза в кръчмата и вика:
- Кой ще се бие с мен?
- Аз! - става лисицата.
- Я да излезем навън.
Отвън се чува "бум, прас", и след малко заекът пак влиза в кръчмата:
- Има ли още някой да се бие с мен, че лъвът вече трябва да си тръгва?
още от сега ли почна да събираш клиентела за да се напълниш с пари не се ли наяде др маргаритова взема по 1лв потребителска такса а теб не те ли е срам да вземаш по 4лв
до Анонимен
Тази жена е прекрасна. Винаги ще съдейства и ще ти обясни подробно всичко. С най- добри впечатления съм от д-р Делчева.
Коментари (2)