Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Дете се оплака от тормоз в училище, директорът отказва коментар по случая

Vili 6,500 прегледа 1 коментара

Коментари (1)

Станимира Александрова
Два дни директорката не коментира, не пуска в училището медии ! Не мога да разбера училището частна собственост ли е ? Явно тя управлява града, щом казва на медиите какво да излъчват.! Инспекторатът ще се самосезира ли ? И да се стигне до проверка - нарушение да бъде установено. Инспекторатът и директорката са назначени от един човек, ГЕРБ прави всичко възможно да пази протежетата си. Идват избори

Още от категорията