Само 1/3 от парка в кв. "Куба" е общинска собственост. Общината ще прави детска площадка
Vili
7,596 прегледа
0 коментара
23.04.2026
627 прег.
23.04.2026
525 прег.
23.04.2026
516 прег.
22.04.2026
866 прег.
22.04.2026
405 прег.
22.04.2026
391 прег.
22.04.2026
503 прег.
21.04.2026
865 прег.
Коментари (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!