Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Онкодиспансерът в Хасково дължи 2 млн. лв. на фармацевтични компании. Лекарства за болните пристигат в близките дни

Vili 11,251 прегледа 1 коментара

Коментари (1)

андрешко
Д-р Филев казва че ОНКОЦЕНТЪРА е обречен ПИТА се ЗАЩО Той може и да знае отговора но си ТРАЕ щото ----много чавдарчета сме в ИГРАТА Тия дни някой бе писал ----Филив или трябва да въведе ред с цената на всичко или да я кара по БАЛАБАНСК докато и той бъде ИЗРИТАН

Още от категорията