Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV

Петко Василев-Балъка – диджей

Vili 37,936 прегледа 10 коментара
В този епизод на предаването гостът, доайен на диджейте в България, споделя как е изградил кариерата си, кое е най-важното, за да бъдеш успешен и кое е водещо в живота му. Екипът на “Пъзел” го среща с неговите колеги и приятели Петьо Сталев, Петър Викторов-Педро, Тома Спространов, Данчо Стълбицата, Аргир Николов, както и с неговата съпруга, с дъщерите и внуците му.

Коментари (10)

Браво на Пъзел
Браво , много добре сте се сетили за Балъка. Легенда в бранша , най-големия !!! А това за Капитан Петко е много вярно
DJ
Най-големия!!!
локомотива
само ще отбележа че когато ПЕТКО водеше в дискотеката седнал нямаше,ако е имало някои то тои е бил глух
мike
браво за интервюто,за госта,получи се супер,най сетне невероятен избор на гост на Пъзел,много популярен на нняколко поколения хасковлии
Василев
На времето имаше един пич/лека му пръст,отдавна се помина млад/,който работеше в метално павилионче залепено от южната страна на читалище заря.В него правеше записи на касетки.Съпругата му бачкаше в скандинавските страни и от там му пращаше грамофонни плочи с най-новата музика.С балъка бяха приятели и винаги му даваше да си прави записи за дискотеките.Но Петко си е бил балък и такъв ще си остане предател.След като правеше запис за себе си надраскваше плочата.Това е балъка.
Бай Пешо
Защо тази злоба и завист , бе човек?
Joro
Течко Мутафов, от звукозаписното студио ми бе личен приятел, както и Бойко. И аз съм чувал такива неща, а колко са верни.....!?!? А Таня, на Течо жена му,наистина бе по Скандинавия
gost
Искаме интервю и Нора бензанжийката и тя беше известна личност през соца.
Амоминем
Майко мила... :D Интересна личност. Изгледах предаването на един дъх.
Спомен
Този от металното павилионче до читалището беше Течко Мутафов. И да, жена му беше в скандинавските страни, ама не бачкаше какво да е, а беше певица. И да, при него можеше да намериш най-добрата музика и записите бяха най- качествени /тогава бяха само касетки/. Но той не е бил ди- джей, не го е работил това. Така че не са били колеги.

Още от категорията