Три блондинки беседват в службата.
Първата казва:
- Снощи хванах мъжа си за топките, а те студени.
Втората:
- Ама и на моят са му студени.
Третата:
- А аз, да си призная честно, въобще не обръщам внимание на тези неща.
На другия ден третата пристига на работа с огромна синина под дясното око.
Другите две питат:
- Какво ти има?
- Ами, влезе ми в главата вчерашният ни разговор. Лягам си снощи с мъжа ми в леглото, реших да проверя. А той ми вика - "Кво правиш ма?". Аз отговарям - "Топките ти са горещи". Той вика - "И кво от това?" А аз му отвръщам - "Странно, а на другите са студени"!
На пазара за камили в Багдат. Един арабин иска да си купи камила, но имал само 100 динара, а гледа камилите охранени по 1000 2000 3000 динара нагоре. Обикаля и вижда една хубава охранена само за 50 динара. Отива при камилата и продавач и казва:
- Ще купя камилата.
- Добре, но има два недостатъка.
- Добре, давам ти 20 динара отгоре само ги кажи какви са.
- За да тръгне трябва да й кажеш "Ебаси камилата". А за да спре трябва да й кажеш "Абра кадабра".
- Добре - казал купувача, наброил парите и си тръгнал.
Яхнал камилата и казал:
- Ебаси камилата - камилата един див галоп приближават огромна пропаст, а оня:
- Какво трябваше да й кажа та да спре - а камилата продалжава оня се сеща и вика - Абра кадабра. Камилата вече на ръба спряла, а оня се навел над главата й и казал:
- Ебаси камилата!!!