Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
На пазара за камили в Багдат. Един арабин иска да си купи камила, но имал само 100 динара, а гледа камилите охранени по 1000 2000 3000 динара нагоре. Обикаля и вижда една хубава охранена само за 50 динара. Отива при камилата и продавач и казва: - Ще купя камилата. - Добре, но има два недостатъка. - Добре, давам ти 20 динара отгоре само ги кажи какви са. - За да тръгне трябва да й кажеш "Ебаси камилата". А за да спре трябва да й кажеш "Абра кадабра". - Добре - казал купувача, наброил парите и си тръгнал. Яхнал камилата и казал: - Ебаси камилата - камилата един див галоп приближават огромна пропаст, а оня: - Какво трябваше да й кажа та да спре - а камилата продалжава оня се сеща и вика - Абра кадабра. Камилата вече на ръба спряла, а оня се навел над главата й и казал: - Ебаси камилата!!!
Разни 2,054 прегледа
Следващ →

Още вицове

Помощник-шерифът докладва: - Шефе, тоя си призна! - Глупако, това е потърпевшият! Мъж казва на жена си: - Слушай, таковата, утре сме на сватбата на най-добрия ми приятел с тази, как беше....Джулия Робъртс! - Що чак сега ми казваш, бе? Не можа ли да ме предупредиш по-рано? Какво ще си облека, а? А подарък? Къде ще търсим по това време подарък? - Ама много си тъпа, да знаеш! Това е филм, ма...ки-но. Филмът се казва "Сватбата на най-добрият ми приятел". Леле колко си далече от културата! - Ти ли ще ми говориш за култура, бе? Когато миналият път ти казах, че отиваме на "Лебедово езеро", кой влезе в операта с въдица? Българин, руснак, англичанин и китаец са на разходка в планината. - Ехо, обичам те! - виква българинът - Обичам ...обичам ...обичам... - отговаря ехото. - Я тебя люблю! - провиква се руснакът. Ехото: - Я тебя люблю... люблю... люблю... Англичанинът също се пробва: - І love you! - I love you... you... you... - отвръща ехото. Ред е на китаеца: - 我 爱 你! Wǒ ài nǐ ! - К’во-о-о-о? - смайва се ехото. - Докторе, моля ви, целунете ме. - Съжалявам. Вие сте много красива жена, но това е против правилата. - Моля ви, само една целувка. - Не подлежи на обсъждане. Честно казано, в момента дори не бива да ви чукам. Ахх февруари!!Въздуха е замърсен с празни обещания за любов и лек бриз на бъчва.....