Полицейска проверка в един гараж във Факултето..
Полицаят пита собственика:
- Откъде е тая бормашина.
- Не знам, синчето я донесе.
- А тая пералня?
- Не знам, ама май че синчето мъкне всичко. Между другото синчето е в 3-ти клас
- А тоя струг, който тежи близо 2 тона? И за него ли ще кажеш, че синът ти го е донесъл?
- А той откъде да знае, че тежи 2 тона?
Някакви наркомани пътували с кола, всичките много надрусани. Стигат до един светофар, стоят и гледат светлините - червено, жълто, зелено; червено, жълто, зелено; червено, жълто, зелено...
Стоят така половин час, един, два... Най-накрая един бута шофьора:
- Айде бе, няма ли да минаваме?
- Не мога да се включа бе, много бързо ги сменят!