Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Американецът, французинът и бай Славчо си говорят кой как ще се отърве от тъщата си. Американецът разправя: - Аз ще й подаря голяма мраморна къща, с голям мраморен балкон и ще изпиля колоните, а на сутринта тя като излезе да подиша чист въздух, балконът ще се срути и тя ще загине. Французинът: - Аз ще подаря на тъщата Ягуар и ще прекъсна връзката към спирачките и тя сама ще си загине на пътя. Бай Славчо: - А аз ще отида в аптеката и ще купя 100 таблетки аспирин, ще ги занеса и ще ги варя додето не се получи една огромна таблетка аспирин. Ще я сложа на масата в кухнята и ще отида в банята. Тъщата ще влезе и ще каже "Я каква голяма таблетка аспирин". - А ти какво ще направиш? - Е как какво, аз ще изляза от банята с брадвата.
Семейни 2,861 прегледа
Следващ →

Още вицове

Когато следващия път чуя реклама на някой филм от типа"Само в кината от...", ще изчакам обявената дата, и ако на моето домашно кино Sony го няма този филм ще ги съдя. Ако те докажат, че моето домашно кино Sony - не е кино, ще съдя Sony! Осемдесет и две годишен старец при уролога: — Докторе имам проблем: колкото повече одъртявам толкова по-нависоко пикая. — Не може да бъде!? — Може, може! Преди десет години си пикаех върху обувките, а сега върху колената! Млада даскалица изпитва Иванчо: -Иване, колко е 5+2? -Седем.-отговаря Иван. -А, колко е 2+5? -Шест.-отговаря Иван. -Глупости Иване, питам те едно и също нещо, а ти ми даваш два различни отговора. -Глупости говорите госпожо, едно и също ли е да мина да те взема, и да взема да те мина!? Разбирайки, че бившия й съпруг се е оженил за младата съседка, тя му отмъсти по най-коварния начин:омъжи се за бащата на съседката и стана тъща. В магазин за дрехи влиза млад мъж и казва: - Искам смокиново листо! Утре ще ходя на бал с маски и ще играя Адам. Носят му смокиново листо, той го пробва и казва: - Не, малко ми е. Носят му по-голямо. - И това ми е малко. Така няколко пъти, докато на продавача не му писнало и казал: - Абе що не си го преметнеш през рамото и да играеш колонка на бензиностанция?