Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV

Жертва на грабеж хвали смолянската полиция на МВР шефа Цветанов

2,082 прегледа

Възрастна смолянчанка реши да благодари на криминалисти от ОД МВР в Смолян, като изпрати писмо до министър Цветан Цветанов.

В писмото си до МВР шефа, 64 годишната В. Беширова от Смолян обяснява , че благодарение на високия професионализъм на служителите от полицейското управление е бил разкрит крадецът, който задигна от дома й 8 хиляди евро.

 „Бяха отнети от собственото ми жилище 8 хиляди евро – пари, пестени с труд и лишения дълги години. Когато разбрах за кражбата, изпаднах в шок и благодаря на полицейските служители, които се отзоваха на подадения от мен сигнал, че проявиха човечност и съпричастност към моя проблем и успяха да ми вдъхнат спокойствие и надежда.”

Жената благодари още, че след светкавичната реакция на смолянските криминалисти, цялата открадната сума й е била върната.

Видео по темата

Източник: smolyan.bgvesti.net
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!