Поднесоха цветя пред паметника на Кракра Пернишки
Представители на властта, партии и граждани поднесоха днес цветя пред паметника на Кракра Пернишки по случй Деня на Независимостта.
По-късно пред Двореца на културата беше издигнато знамето, а след това там се състоя концерт на АНПТ „Граовска младост”.

Видео по темата
Източник:
perunik.com











Коментари в сайта (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!