Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Живущите на ул. Угърчин сами запълниха дупките по асфалта

2,357 прегледа
Перник | SAVINA
0

С пясък живущите на ул. Угърчин сами запълваха дупките по асфалта вчера. Докато чакат ремонта на улицата, предвиден от общината, хората решиха сами да решат проблема си макар и временно.

Изкърпването на дупките по ул. Угърчин по план трябваше да започне вчера. Но съвпадението с почивните дни е най-вероятната причина за забавянето на ремонтните дейности.

Видео по темата

Източник: perunik.com
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!