Кола пламна в движение в Перник

Автомобил Фолксваген „Пасат” пламна в движение около 14,00 ч. вчера в пернишкия кв. „Изток”, съобщиха от полицията.
Причината е късо съединение в електрическата инсталация на автомобила. Няма пострадали хора и нанесени сериозни материални щети.
Видео по темата
Източник:
perunik.com









Коментари в сайта (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!