Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV

Гарата в Перник се превърна в сметище

3,274 прегледа
Перник | SAVINA
0

„Преди повече от два месеца на гарата в Перник,беше съборена една от бараките-лавка за закуска.Мястото е страшно за гледане.Мърсотия и зараза. До това огнище са другите павилиони за закуски“, пише в писмо до нас наша читателка.

„Защо някои в Общината получават заплати?Кметът не се вози на влак,за да дойде на гарата.Влакът е за нас-бедните!“, възмущава се тя.  

На снимките тук се вижда как изглежда сега мястото, на което доскоро имаше лавка за закуски и реално прилича повече на сметище, отколкото на гара. Отпадъците се трупат вече месеци.

Теренът всъщност е собственост на Национална компания железопътна инфраструктура, свързахме се тях, но все още нямаме отговор за бъдещето на мястото.

От общината заявиха, че там не е постъпвало нищо за съгласуване в т.ч. и проект за бъдещо строителство на мястото. Обещаха обаче да направят предписание до НКЖИ за почистване на терена около гарата, където се събрали отпадъците.

Видео по темата

Източник: perunik.com
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!