Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

И ето го първия Windows Phone 7.5 Mango телефон

4,601 прегледа
GSM | MARI_ZA
0

Изтеклите по-рано този месец информации, че смесеното дружество Fujitsu Toshiba готви първия Windows Phone телефон с ъпдейта Mango се оказаха истина. Джаджата беше представена рано сутринта днес българско време в Япония, съобщава pcceni.bg.

Точно както твърдяха слуховете, устройството се нарича IS12T, има 3.7-инчов дисплей и водоустойчив корпус. Освен това, смартфонът притежава 13.2 MP камера, както и чип Qualcomm Snapdragon MSM8655 с неизвестна тактова честота на процесора.

Самата джаджа ще бъде пусната на пазара през септември. Това значи, че няма да има Mango смартфони през август - тъй като Ясуюки Хигучи от японския отдел на Microsoft обявява, че Fujitsu Toshiba "е първият телефон с Windows Phone 7.5".

Видео по темата

Източник: news.bg
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!