Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Whitesnake са вече в София

5,239 прегледа
Музика | Таня Тодорова
0

Във видимо добро настроение, Дейвид Ковърдейл и другите членове на Whitesnake кацнаха на летище София с чартърен полет преди броени минути.

"Шоуто ще е страхотно! Който не дойде, ще съжалява!", обеща рок иконата.

Легендарната група ще свири утре, 8 юли, в рамките на фестивала Sofia Rocks. Те ще забият на сцената на стадион "Българска армия", като се очаква шоуто им да е наистина впечатляващо.

Освен различни сортове и реколти от най-качествените български вина, по време на престоя му в София Дейвид Ковърдейл държи в менюто му да присъстват и: буркан български био мед, био мляко с 2% масленост, ядки и... минерална вулканична вода от островите Фиджи. Рок идолът също така иска да бъде снабден с голямо количество пощенски картички с възможно най-разнообразни изгледи и снимки на забележителности от България, както и пощенски марки, за да може да ги изпрати директно на свои приятели по целия свят.

Видео по темата

Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!