Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Whitesnake в София през юли?

5,800 прегледа
Музика | Таня Тодорова
0

На официалния сайт на Whitesnake е публикувана информация, че рок бандата ще изнесе концерт на столичния стадион "Академик" на 8 юли 2011 година.

Шоуто е част от актуалното турне на Whitesnake, което стартира на 14 май в САЩ и продължава със серия от гигове в Русия, Норвегия, Швеция, Великобритания, Сърбия, Румъния, Турция и България.

Засега няма официално потвърждение за събитието от страна на български промоутър. Очаквайте подробности!

Видео по темата

Източник: avtora.com
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!