Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV

Българин в Топ 10 на рекордите на "Гинес"

3,718 прегледа
Любопитно | Таня Тодорова
0

Първият обществен служител, уволнен заради компютърна игра, е българинът Димитър Керин, съобщи издателството на "Книгата на рекордите Гинес", цитирано от БТА.

Керин, който е бивш член на общинския съвет в Пловдив, бил освободен /с което спечелил място в "Гинес"/ заради това, че "използвал служебен лаптоп за виртуално доене на крави" в компютърната игра "Фармвил" по време на важни заседания.

Предложението да бъде освободен от състава на общинския съвет било гласувано единодушно от колегите му.

Видео по темата

Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!