Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Двама мъртво пияни един след друг натресоха ладичка

1,889 прегледа

Двама мъртво пияни шофьори един след друг в рамките на пет минути натресоха ладичка на пътя за Ардино. Първият от виновниците е бил с 3,32 промила алкохол , а вторият с невероятните 5,06 промила. И за двамата пътят е бил тесен и жертва е станало съветското возило.

Първата катастрофа става в 0,10 часа. Двадесет и четиригодишен жител на село Светулка предприема изпреварване на завоя при непрекъсната осова линия. Неговата лада натриса странично потърпевшото соцвозило. То се шофира от  53 годишен жител на Мадан. След инцидента ударената ладичка е спряна край пътя за да се огледат щетите. Пет минути по-късно върху нея връхлита товарен „Форд Транзит”.Шофьорът е градски на потърпевшия. Ладичката е напълно потрошена. Вторият пияница избягва от местопроизшествието. Полицаите го спипват бързо и установяват, че не може да се държи на краката си. Шофьорът на „Форд”-а е бил поне на кило ракия, твърдят ченгета.

Образувани са две бързи производства срещу пияните водачи.

Георги Кулов

Източник: Haskovo.NET
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!