Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Аварията до димитровградската болница отстранена

2,324 прегледа

ВиК аварията, която багер на фирмата, газифицираща Димитровград причини вчера, вече е остранена, коментира управителя на димитровградското водно дружество Станимир Евтимов. До късно снощи екипи на водното дружество са сменяли част от главния водопровод по ул."Христо Ботев". До аварията се стигна след като при извършване на изкопни дейности багер на "Сити газ"е ударил водопроводната тръба и я разбил. В резултат част от къщите в района около болницата бяха без вода за няколко часа.  

"Наложи се да източваме водата по водопровода и това отне повече време, отколкото смяната на тръбата", допълни инж. Евтимов. Работата по полагането на тръбите за газта също е възтановена.

Dimitrovgrad.bgvesti.net

Видео по темата

Източник: dimitrovgrad.bgvesti.net
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!