Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Източиха нафтата на школо навръх 24 май

2,006 прегледа

500 литра дизелово гориво са източили крадци от котелното помещение на димитровградското училище „Св. св. Кирил и Методий“ навръх празника на просветата - 24 май. Злосторниците се издирват, уверяват от полицията в Хасково.

От областната дирекция на ВМР съобщават за още 3 кражби през празниците. Двете от тях са от хранителни магазини – в Харманли и в с. Долно Ботево. Откраднати са дребни суми.

От магазин за ловни принадлежности в Свиленград пък апаши отмъкнали 45 макари за въдици.

Haskovo.net

Видео по темата

Източник: Haskovo.NET
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!