Тръгнаха електрическите автобуси в Асеновград
Тръгнаха първите електрически автобуси в Асеновград.
От днес, 16-ти март, асеновградчани ще имат възможността да се възползват от комфортен и редовен градски транспорт.
Общо закупените електрически автобуси са 7 на брой, като първите два започнаха да обслужват линия №4.









Коментари в сайта (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!