Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Съдът пусна четиримата, отвлекли харманлиец

2,747 прегледа

Четиримата задържани от бандата, която отвлече 20-годишен харманлиец през изминалата седмица, бяха освободени от местния районен съд срещу гаранция от по 2000 лева. По толкова ще трябва да платят за свободата си Самед Бейсим, Хамед Инвер, Изет Рамадан и Илхан Себахтин. Те овлякоха от бар в центъра на Харманли Рейхан Алиев и го млатиха край село Поляново. Повод за отвличането и мелето били 10 000 лева, които той им дължал за контрабандни цигари. МВР все още продължава да издирва останалите четирима от групата, отвлякла Рейхан.

Адвокатите на закопчаните представили много добри характеристики за клиентите си. Те имали и чисто съдебно минало, което наклонило везните на Темида за пускането им от ареста. Освен това ако бъдат признати за виновни по повдигнатото им обвинение, ги грози затвор до 8 години, а за постоянна мярка „задържане под стража” е необходимо предвиденото наказание в закона да е повече от 10 г.

Haskovo.net 

Видео по темата

Източник: Haskovo.NET
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!