Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Григор Димитров игра добре, но Алкарас показа защо е № 1

1,953 прегледа
Снимка: интернет Свали оригинала
Снимка: интернет
Хасково | Младен
0

Най-добрият български тенисист Григор Димитров отпадна от силния „Мастърс“ турнир Индиън Уелс в САЩ. Хасковлията загуби мача си със световния № 1 Карлос Алкарас. Димитров показа, че все повече се възстановява от серията контузии и опита да се противопостави на именития си съперник, но Алкарас се оказа непреодолимо препятсвие на този етап. 

Испанецът спечели с 6-2/6-3.

Основното оръжие на Алкарас бе мощният му сервис. Също така той направи по-малко двойни грешки. 

В следващия кръг световният номер едно ще играе с французина с уайлд кард Артур Риндеркнех. 

Видео по темата

Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!