Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Заловиха мъж, докато произвежда дрога

5,366 прегледа
Снимката в илюстративна Свали оригинала
Снимката в илюстративна
Хасково | Младен
1

Малко след полунощ полицаи от Симеоновград са заловили мъж, който произвежда дрога. Криминалистите са извършили в жилище на улица „Витоша“. Служителите на МВР са заловили 54-годишния мъж в момент на произвеждане на наркотика. Намерени са течности, вещества и химикали, електронна везна, колба и бяло кристално вещество, реагиращо на ефедрин. Работата по образуваното досъдебно производство продължава. Мъжът е задържан до 24 часа.

Видео по темата

Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (1)

Джем
който 6 години произвежда дрога е срам и позор за МВР