Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV

Две коли катастрофираха на детелината в „Орфей“ заради неспиране на знак „Стоп“

4,494 прегледа
Хасково | Анета Кутелова
7

Две коли катастрофираха на детелината в хасковския квартал „Орфей“. Произшествието стана около 14:00 часа днес.

Сблъсъкът е предизвикан от водач на автомобил „Кайрон“, който е преминавал през детелината в посока към Централния гробищен парк. Шофьорът не е спрял на знак „Стоп“, при което е последвал удар в лек автомобил „Тойота“, управляван от мъж, идващ откъм Димитровград и движещ се в посока центъра на Хасково.

При удара няма пострадали хора, но по колите са нанесени материални щети.

На мястото на инцидента пристигнаха пътни полицаи за изясняване на случая. Водачите бяха тествани за алкохол, като пробите им са отрицателни.

Движението в района беше временно затруднено.

Видео по темата

Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (7)

Лудият Макс
Точно там знаците са наредени в пълен разрез и обратно на правилника ! Който приближава кръгово кръстовище е без предимство а детелината е вид кръгово.
PIWANOWA75@GMAIL.COM
Това не е кръгово а пътен възел!!!!!Инцидентите стават точно защото има философи като теб които карат по собствени правила!!!!!!
ATVOYNOV@GMAIL.COM
Има знак за кръгово, но дори да приемем че не е, всички останали подходи са без предимство спрямо тези които са вътре, само този е с предимство. Тотално е объркано и винаги там стават идентични катастрофи, но никой не си мръдва задника да промени нещата.
Чончев
Знак Дур не важи за жипове.Изкарал курса на село където има само едно кръстовище няма кьорав светофар продал тютюна дошъл в града и кара като фитипалди . Половината знаци ги е виждал само на картинката лостта за мигачите паяци хванал
FFUR
Дори и с предимство да си намаляш... предвиждай как отсрещния може да те види, при положение, ч
FFUR
че видимостта му е ограничена от малоумните мантинели.
антимишок
На тия дето мрънкат за регулацията на пътният възел ще кажа че имат очи да гледат!Хаскьой се напълни с индивиди дето доскоро са карали по пътища по които минават по 2 коли на час......