Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Пиян водач се заби в стълб в Хасково, приклещиха го 6 патрулки

7,494 прегледа
Хасково | Анета Кутелова
2

Пиян водач опита да избяга от полицаи в Хасково. Инцидентът стана днес следобед.

По първоначална информация униформените са опитали да спрат за проверка джип „Фолксваген“ със софийска регистрация. Водачът обаче не се подчинил и продължил по пътя си, след което е бил последван от служителите на реда. Малко по-късно автомобилът се е забил в бетонен стълб в района на бившето ТМАСС, край улица „Добруджа“.

Около катастрофиралия джип се бяха събрали шест патрулни автомобила. Водачът беше извън колата и се държеше неадекватно. Мъжът е тестван за алкохол, като дрегерът е отчел 2,44 промила.

Предстои изясняване на случая.

Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (2)

Чончев
Сигурно е наше момче.Убаво че не е бастисал някой щот после голямо чудене щеше да падне кво да го правим
Лудият Макс
Бивш ето ТМАСС е училището където се е забил пияният и както сте го написали нищо ясно няма за местоположението. Този е бръдтчет на антимишката 🚮