Засякоха фалшиви 20 евро при опит за самотаксуване в хипермаркет
Фалшиви 20 евро са засечени в Димитровград вчера, съобщиха от полицията.
По обяд в хипермаркет в града, мъж на 42 г. е направил опит да пазарува на касата за самообслужване. Машината върнала на два пъти банкнотата, когато се намесил служител от магазина да помогне. С помощта на маркер и специално устройство е установено, че е неистинска.
Мъжът я предал с протокол.









Коментари в сайта (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!