Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Първото бебе за годината се роди в община Димитровград

1,648 прегледа
Димитровград | Таня Тодорова
0

Първото бебе за 2026 година в община Димитровград се роди в Акушеро-гинекологичното отделение на МБАЛ "Св.Екатерина, съобщават от местната администрация.
Това е малкият Златко, който се появи на бял свят в 21.45ч. на връх Деня на родилната помощ или празнуван още като Бабинден. Малкият юнак е роден 4кг., 52см и е второ дете на майката Ася Алипиева. 

Да расте здрав и силен, за радост на родителите си!

Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!