Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Баскетболистите на ПМГ отново са общински шампиони в Хасково

2,631 прегледа
Хасково | Младен
0

Три мача от общинските игри по баскетбол се изиграха днес в зала „Дружба“. В последната среща за деня бе решен носителят на шампионската титла при юношите до 12 клас. Победата бе за отбора на ПМГ „Акад. Боян Петканчин“. „Математиците“ се наложиха на финала над тима на ФСГ „Атанас Буров“ с резултат 65:28 точки. Трети в тази възраст е отборът на ПГМЕТ „Стойчо и Кица Марчеви“. 

По-рано през деня се изиграха две срещи при юношите до 10 клас. В първия полуфинал баскетболистите на ПМГ победиха състава на ПГДС „Цар Иван Асен II“ с 68:17 точки. В другия полуфинал ПГТ „Александър Паскалев“ се наложи над Езиковата гимназия „Проф. д-р Асен Златаров“ с 46:18 точки. Така в утрешния мач за титлата в тази възраст от 11:00 часа ще спорят отборите на ПМГ и на ПГТ. Час по-рано е двубоят за бронзовите медали между тимовете на ПГДС и ФСГ.

Видео по темата

Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!