Мъж хвърли бутилка по автобус в Боянци
Жител на асеновградското село Боянци попадна в полицейския арест за умишлено увреждане на чуждо имущество.
Снощи той бил отведен в Районно управление - Асеновград, след като хвърлил бутилка по автобус в споменатото село и счупил едно от стъклата.
Срещу мъжа се води бързо производство по чл. 216, ал. 1 от НК.









Коментари в сайта (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!