Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Задържаха 32-годишен, набил мъж със сап заради изгубен телефон

4,717 прегледа
Хасково | Анета Кутелова
0

Спор между познати е завършил в болницата в Харманли, съобщиха от полицията.

Снощи в 21 часа в управлението е подаден сигнал от местното лечебно заведение за постъпил при тях бит мъж от града. Изпратените на място полицаи изяснили, че между потърпевшия на 44 г. и 32-годишния му опонент възникнал спор за изгубен телефон. По-младият нанесъл 2-3 удара с дървена дръжка (сап) на съгражданина си, от които той е настанен в болница за лечение.

Биячът е задържан до 24 часа по образуваното досъдебно производство.

Видео по темата

Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!