19-годишен от Хасково в ареста за 3 грама канабис
19-годишен младеж от Хасково е в ареста за 3 грама канабис, информират от полицията. При проверка на „Опел Тигра” снощи на ул. „Ком” младежът изхвърлил от колата полиетиленов плик със зелена листна маса. При проверка с полеви наркотест тя реагирала на марихуана.
Haskovo.net
Видео по темата
Източник:
Haskovo.NET









Коментари в сайта (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!