Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Сестри Стоеви спечелиха титлата в Иран

2,723 прегледа
Хасково | Младен
0
1 2
×

Сестрите Стефани и Габриела Стоеви триумфирана на турнира по бадминтон в Иран. Хасковлийките спечелиха надпреварата на двойки жени.

Сестрите, които са поставени под номер 1, победиха на финала третите в схемата Бенгису Ерчетин и Назлъджан Инджъ от Турция с 2:0 гейма. Отделните части завършиха при резултат 23:21/21:16.

Това бе първи трофей за годината за сестрите от Хасково. 

Преди това Габриела Стоева спечели и бронзов медал. Тя стигна до отличието при смесените двойки заедно с Евгени Панев, който също е от Хасково. 

Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!