Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Хасковлийка излетя в канавка с „Опел“ и пострада

4,744 прегледа
Хасково | Анета Кутелова
0

Водачка пострада при катастрофа на пътя от Харманли за Хасково, съобщиха от полицията. Инцидентът е станал в 8:10 часа на 31 декември.

38-годишната хасковлийка е шофирала „Опел“, на който е загубила контрол над управлението, завъртяла се е обратно по посоката си на движение и е влязла в канавка.

Жената е настанена за лечение в хасковската болница, без опасност за живота. Съставен й е акт.

Видео по темата

Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!