Връчиха дипломи за основно образование в "П.Яворов",децата засадиха дръвче
Тържествено връчване на дипломите за завършено основно образование на випуск 2024г. се състоя в ОУ"П.К.Яворов".
Седмокласниците благодариха от сърце на своите учители за знанията, грижите и любовта и засадиха дръвче в двора на училището с пожелание: "ДАВАЙ, Добри Плодове!И БЪДИ!"
Кърджали бг вести









Коментари в сайта (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!