Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Кметът Иванов обяви бедствено положение

3,899 прегледа
Хасково | Христина Котларска
0

Бедствено положение на територията на община Хасково обяви днес кметът Георги Иванов. Заповедта се налага заради тежката обстановка след двудневните обилни валежи и необходимостта от извънредни мерки за осигуряване на допълнителна техника за преодоляване на кризисната ситуация. Бедственото положение е в сила 7 денонощия.

Допълнителна техника за снегопочистване и отстраняване на закъсали тежкотоварни автомобили по пътищата на общината изисква заповедта на градоначалника. Ситуацията налага разчистване на неподходящо паркирали автомобили, които спират достъпа до държавните и общински учреждения, както и сметосъбирането.

Създаден е щаб за координиране на спасителните и неотложни аварийно-възстановителни работи на територията на хасковска община.

Haskovo.net

Видео по темата

Източник: Haskovo.NET
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!