Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

"Родопа" загуби от "Несебър" като гост

2,019 прегледа
Смолян | Величка
0

Със загуба завърши първенството на Трета лига – Югоизточна група за "Родопа" (Смолян). Тимът отстъпи на
"Несебър" (Несебър) с 6:1 като гост. Единственият гол в срещата за смолянчани бе дело на Радостин Самуилов.
За съжаление кадровите проблеми пред старши треньора на "Родопа" Данаил Бачков бяха факт през последните два месеца, като за последния мач групата бе едва от 14 човека, от които 6 юноши.
 

Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!